Elazığ - İstanbul

Çıkış Yeri:
Elazığ
Varış Yeri:
İstanbul
Süre:
13 Saat 21 Dakika
Mola Sayısı:
5
Mesafe :
1200,2 km
Çıkış Saati:
Hergün / 15:00 - 19:00

İstanbul hakkında her şey

İstanbul, Bizans dönemi başkentlik yapmış, Ayasofya gibi bir dünya harikası da bu dönemde inşa edilmiştir.

Cenevizliler tarafından inşa edilen Galata Kulesi, gece günüz aşık olduğu Kız Kulesi'ni seyreder. Tüm bunlar olurken İstanbul'un 7 tepesinde huzur içinde dikilen 7 cami Osmanlı Dönemi mimarisine ışık tutmaktadır.

İstanbul, tarihi dokusundan hiçbir şey kaybetmemiş, kültür çeşitliliğini daima korumuş ve birçok din için hâlâ önemli ziyaret noktası olma özelliğini muhafaza edebilmiştir.

Tarihi dokusunu zenginleştiren, Yerebatan Sarnıcı, Süleymaniye Cami, Sultan Ahmet Cami ve Çeşmesi, Topkapı, Yıldız, Dolmabahçe, Çırağan Sarayları, Kız Kulesi ve Galata Kulesi, Tarihi Galata Mevlevihanesi ile sizlere eşsiz deneyimler sunmaktadır. Murat Turizm ailesi olarak bizler, siz değerli konuklarımıza Türkiye'nin ve Avrupa'nın birçok lokasyonundan İstanbul'a gitme imkanı sunmaktan şeref duyarız.

Hayatın hiç durmadığı İstanbul, gece gündüz gezmeye doyamayacağınız sokakları, tarihi yerleri, eğlence mekanları, tarihi yarım adasıyla eşsiz bir tatil yapma olanağı sağlamakta. elazigmuratturizm.com.tr adresi üzerinden alabileceğiniz internete özel indirimli bilet fırsatları ile İstanbul'a gitmek sandığınızdan daha kolay.

Siz de bu eşsiz deneyimi tecrübe etmek için Murat Turizm'le İstanbul'a otobüs bileti almak isterseniz bizler dileğinizi yerine getirmekten onur duyarız.